O mnie

„Dietetyka jest moją wielką pasją. Wszystkie zwyczaje żywieniowe jakie propaguję wypracowałem najpierw sam ze sobą. W swojej pracy promuję zdrowy styl życia, smaczne i racjonalne jedzenie połączone z aktywnością fizyczną. Swoich klientów zawsze traktuję w sposób indywidualny. Najważniejsza jest szczera rozmowa. Nie krytykuję, a staram się zrozumieć i wytłumaczyć. Jestem otwarty na propozycje, zawsze dążę do kompromisu.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie zdrowego odżywiania – chcesz wprowadzić dobre nawyki wśród domowników, pozbyć się nadprogramowych kilogramów bez efektu jo-jo lub nauczyć się zasad żywienia w konkretnej jednostce chorobowej – po prostu mi zaufaj.

Pomysł z założeniem własnej poradni pojawił się nie tylko z chęci dzielenia się z innymi swoją wiedzą i wykorzystywaniem jej w praktyce, ale przede wszystkim z powodu satysfakcji, jaką daje praca z klientem. Uśmiech osoby, która na pierwszą wizytę przychodzi sceptycznie nastawiona, a wychodzi pełna optymizmu i zadowolona z rezultatów wspólnej pracy to najlepsza nagroda”.